2020.02.29 XVI RAJD ZIMOWY -GOŚCIE Z GNIEZNA.

XVI Rajd Zimowy – czyli goście z Gniezna

29 lutego 2020 r.

W ostatni dzień lutego, w sobotę odwiedzili nasze miasto członkowie i sympatycy Oddziału PTTK  z Gniezna. Brali oni udział w XVI Rajdzie Zimowym i zwiedzali najciekawsze na naszym terenie miejsca. Ich przewodnikiem z ramienia naszego Oddziału była koleżanka Ania Golińska, z którą odwiedzili Łakinę, słynną bifurkację, klasztor oraz wspinalnię straży pożarnej. Ostatnim punktem zwiedzania był kościółek w Tarnowie Pałuckim. Ponieważ pogoda nie bardzo sprzyjała naszym gościom,  zaprosiliśmy ich do Centrum Edukacji Leśnej w Durowie, gdzie czekała na nich gorąca kawa, herbata oraz  kiełbaski z grilla. Gości przywitał prezes Oddziału kolega Tomek. Po odpoczynku i posiłku ustawiono się do wspólnego zdjęcia, po czym gnieźnieńscy turyści odjechali do domu.