2021.12.12-19 WYCIECZKI PIESZE

Wycieczki K.T.P „Włóczykij” wokół „Komina”

12 i 19 grudnia 2021r.

Klub Turystyki Pieszej w dniu 20 listopada podczas zebrania sprawozdawczo – wyborczego dokooptował do swojego zarządu nowego członka kolegę Leszka Tomczaka. I właśnie Leszek w niedzielę 12 grudnia poprowadził swoją pierwszą wycieczkę wokół Jeziora Durowskiego. Pogoda dopisała, zimowa aura i leżący na trasie śnieg dodał uroku naszej wycieczce, w której wzięło udział 15 członków i sympatyków Klubu. Wszyscy w dobrych humorach przeszli około 14 km.

W kolejną niedzielę 19 grudnia wybraliśmy się na spacer przez las do Bukowca. Tym razem w ośmioosobowym damskim składzie. Korzystając z niezłej pogody ( nie padało) przeszłyśmy w świetnych humorach 8 kilometrów zbierając siły na poprzedzający święta tydzień.