2019.12.08 MIKOŁAJE W KAJAKACH.

Mikołaje w kajakach

8 grudnia 2019 r.

Już po raz szósty na wodach Jeziora Durowskiego pojawiła się niezwykła drużyna. Niezwykła, bo w czerwonych czapkach i kapotach przypłynęła kajakami. To Mikołaje z Klubu Turystyki Kajakowej „Zimorodek” działającego przy wągrowieckim Oddziale PTTK przy współudziale finansowym  budżetu miasta, postanowili, jak co roku sprawić dzieciom radość. Na płynących kajakami Mikołajów i towarzyszącego im polarnego Misia czekała o godzinie 12 spora grupa dzieci z rodzicami. Dzieciaki otrzymały miłe, słodkie upominki, radości przy tym było mnóstwo! Wszyscy chętnie korzystali z okazji i uwieczniali spotkanie z Mikołajami na zdjęciach, a na koniec serdecznie  pomachali niezwykłym gościom, którzy popłynęli do innych czekających na nich dzieci.

Iwona Balcerowicz