Kalendarz imprez 2020

 L.p   nazwa imprezy data organizator
   1.  Koncert Noworoczny w Teatrze Wielkim w Poznaniu 05.01.2020 A. Matlach
   2.  Wieczornica Turystyczna w Grylewie 25.01.2020 K.T.R”Pałuki Tour”T. Wiśniewski
   3.  Cztery pory roku w Puszczy Zielonka raz na kwartał K.T.P. I. Balcerowicz
   4.  Kulig lub rajd pieszy i ognisko w Bukowcu ( na zwołanie) luty na zwołanie S.i M. Strychalscy
   5.   Zimowa Wełna – spływ kajakowy 06-08.03.2020 K.T.K. „Zimorodek” M. Jasińska
   6.  Powitanie wiosny i topienie Marzanny, Rajd rowerowy 23.02.2020 K.T.R.”Siodełko”M. Malczewska
   7.  Wielkanocny spływ kajakowy 13.04.2020 K.T.K. „Zimorodek” M. Jasińska
   8.  Spotkanie z kulturą „Trawiata” Opera Narodowa w Warszawie 18-19.04.2020 A.Matlach H.Pękala A. Graj
   9.  Czechy-Jesenik powitanie gór, wycieczka kwalifikowana 22-26.04.2020 K.T.G.”Szarotka”
 10.  Niedziela w siodełku na zwołanie T.Biegun M. Lalik
 11.  Parki Krajobrazowe Wielkopolski: Sierakowski Park Krajobrazowy 25. 04. 2020 K.T.P. „Włóczykij” A.Golińska I.Balcerowicz
 12.  Majowy Rajd Rowerowy 01.05.2020 K.T.R. „Siodełko” M. Malczewska
 13.  Rajd Rowerowy Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego 16.05.2020 K.T.R. T. Wiśniewski
 14.  Beskid Śląski – wycieczka kwalifikowana (autokarowa) 14-17.05.2020 K.T.G. „Szarotka” S. Strychalski
 15.  Północno – Zachodnia Wielkopolska z Włodzimierzem Łęckim 30.05.2020 K.T.P. „Włóczykij” L. Goliński
 16.  VI Rajd Rowerowy „Harpagan Pałucki” 06.06.2020 K.T.R.”Pałuki Tour” T. Wiśniewski
 17.  Władysławowo – Hel: wyprawa rowerowa 11-14.06.2020 K.T.R. ‚Pałuki Tour” J. Orchowicz
 18.  Struga Gołaniecka – spływ kajakowy 21.06.2020 K.T.K. „Zimorodek” M. Jasińska
 19.  Rajd rowerowy na Lednicę 27.06.2020 K.T.R. „Siodełko” M. Malczewska
 20.  V Wągrowiecki Cysterski Rajd Rowerowy 04.07.2020 K.T.R. „Pałuki Tour” T. Wiśniewski
 21.   Rajd rowerowy Skocka Setka 11.07.2020 K. Stefaniak
 22.  Łódź „zielona” i okolice 11-12.07.2020 A. Matlach
 23.  Tatry Niżne i Góry Choczańskie Wyprawa kwalifikowana 22-28.07.2020 K.T.G. „Szarotka” S. Strychalski
 24.  Wągrowiecka Setka I Rajd Rowerowy im. R. Styczyńskiego 08.08.2020 Prezes Oddziału T. Biegun
 25.  Skandynawia dla aktywnych – wyprawa rowerowa II połowa sierpnia K.T.R. „Pałuki Tour” S. Turkowski
 26.  Wycieczka autokarowa na Podlasie 20-23.08.2020 A. Tatarynowicz I. Balcerowicz
 27.  VI Michałowski Rajd Rowerowy 26.09.2020 K.T.R. „Siodełko” M. Malczewska
 28.  Wycieczka do Gruzji 20-27.09.2020 K.T.G. „Szarotka” S. Strychalski
 29.   Zamki i pałace wokół Ostrowa Wielkopolskiego 03.10.2020 K.T.P. „Włóczykij” A. Golińska I. Balcerowicz
 30.  Zakończenie lata. Rajd rowerowy 17.10.2020 K.T.R.”Siodełko” M. Malczewska
 31.  Rozpoczęcie sezonu wycieczek pieszych na zwołanie K.T.P. „Włóczykij” I. Balcerowicz A. Golińska
 32.  Spotkania jesienne z kulturą na zwołanie A. Matlach
 33.  Góry Kaczawskie – wycieczka kwalifikowana 07-10.11.2020 K.T.G. „Szarotka” S. Strychalski
 34.  Zebrania Sprawozdawczo – wyborcze Klubów listopad (do ustalenia) Zarządy Klubów
 35.  Mikołaje w kajakach 06.12.2020 K.T.K. „Zimorodek” M. Jasińska
 36.  Spotkanie opłatkowe 16.12.2020 Zarząd Oddziału
SOURCE: Sources