Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe

Tym razem nie w środę, lecz w poniedziałek 29 grudnia odbyło się w Miejskim Domu Kultury ostatnie w tym roku spotkanie członków i sympatyków naszego Oddziału. Na biało nakrytych stołach oprócz pięknych stroików, talerzyków z opłatkami znalazły się także smaczne wypieki naszych koleżanek. Spotkanie rozpoczęło się miłym akcentem, jakim było wręczenie dyrektorowi MDK Włodzimierzowi Naumczykowi statuetki z podziękowaniem za dotychczasową współpracę i daleko idącą pomoc w naszej działalności. Wysłuchaliśmy miłych słów podziękowania i życzenia noworoczne. Następnie kolega Prezes przedstawił wydarzenia ostatniego miesiąca, powiedział o planach na najbliższy miesiąc nowego roku.

Na końcu swojego wystąpienia złożył wszystkim członkom Oddziału najlepsze życzenie wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku, udanych wycieczek, szczęśliwych powrotów i sukcesów w życiu osobistym. Po wzniesieniu toastu, wzajemnym złożeniu sobie życzeń oraz przełamaniu się opłatkiem kolega Stefan rozpoczął śpiewanie kolędy, a obecni na sali włączyli się do wspólnego kolędowania.

Kliknij Galeria Zdjęć.