Spotkanie K.T.R „Pałuki Tour” w Kobylcu.

Spotkanie K.T.R „Pałuki Tour” w Kobylcu

14 grudnia br członkowie i sympatycy Klubu Turystyki Rowerowej „Pałuki Tour” w liczbie około czterdziestu osób spotkali się w restauracji „Maja” w Kobylcu, aby podsumować miniony rok. Wśród turystyczno – rowerowych haseł umieszczonych wokół sali i plakatów promujących PTTK i zdrowy sposób spędzania czasu wolnego obecni wysłuchali kolegi Tomasza Bieguna, który przedstawił osiągnięcie naszych kolarzy w 2014 roku. A było tego sporo! Do największych należą: rowerowa wyprawa na Jurę Krakowsko-Częstochowską oraz udział w pielgrzymce do Częstochowy razem z zaprzyjaźnionym klubem z Wrześni. Wręczono także medal 60-lecia Oddziału naszej zasłużonej rowerzystce Marii Lalik.

Przy dobrym jedzeniu i sympatycznej muzyce oraz wesołych wspomnieniach czas szybko płynął. Do zobaczenia wiosną na nowych rowerowych trasach!

Kliknij Galeria Zdjęć: