• To wydarzenie minęło.

2020.03.20 BARDZO PILNE.

20 marca 2020 @ 08:00 - 3 maja 2020 @ 01:00

Informacja dotycząca spotkania Oddziału i wycieczek!!!

W związku z ogłoszeniem epidemii koronawirusa i związanymi z tym ograniczeniami Prezydium Zarządu Oddziału podjęło decyzję o odwołaniu zaplanowanego na 25 marca spotkania członków Oddziału. O spotkaniu kwietniowym informacja ukaże się na stronie PTTK.

Informujemy także o odwołaniu następujących  wycieczek i wyjazdów:

1) Wycieczka do Warszawy termin 18 – 19 kwiecień, przesunięta zostaje na przyszły rok.

2) Wycieczka Klubu Górskiego do Jesenika termin 22 – 26 kwietnia przesunięta zostaje na jesień (wrzesień lub październik)

3) Parki Krajobrazowe Wielkopolski termin 25 kwietnia przesunięta zostaje na termin jesienny.

4) Wyprawa rowerowa do Władysławowa termin 11-14 czerwca zostaje przesunięta na wrzesień.

5)  Wielkanocny spływ kajakowy termin 13 kwietnia zostaje odwołany.

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy śledzić informacje na stronie Oddziału oraz  poszczególnych Klubów.

Prezes Oddziału

Tomasz Biegun