SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE KTP „WŁÓCZYKIJ”.

SAM_5811_(1600_x_1200)

Spotkanie założycielskie Klubu Turystyki Pieszej „Włóczykij”

W dniu 3 lutego odbyło się spotkanie założycielskie nowego w naszym Oddziale klubu, a mianowicie Klubu Turystyki Pieszej „Włóczykij”. W Galerii Domu Kultury stawiły się 23 osoby zainteresowane wstąpieniem w jego szeregi. Po przedstawieniu przez koleżankę Anię Golińską zarysu programu i idei klubu oraz krótkiej dyskusji została wybrana grupa założycielska w składzie: Iwona Balcerowicz, Anna Golińska, Romuald Styczyński, Grażyna Szymczak i Józef Robakowski. Zostali oni zobowiązani do opracowania regulaminu klubu i przedstawienia go na Walnym Zebraniu, które odbędzie się 24 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury. Na końcu spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcie uczestników, brakuje na nim fotografa Leszka Golińskiego.