2021-01-31 FINAŁ 29 WOŚP

Podziękowanie  za wspólne granie członków PTTK w 29 Finale WOŚP.

W mroźny dzień 31 stycznia nikt się nie spodziewał, że członkowie naszego Oddziału zmobilizują się do tak ofiarnej zbiórki . Zebraliśmy 2.323,70 zł . Tego nikt się nie spodziewał w okresie pandemii. Stare powiedzeniu mówi , że Polak potrafi jest stale aktualne. Wielkie słowa uznania należą się naszej niestrudzonej kol. wolontariuszce , Marii Lalik, która przez okres 3 dni zbierała niestrudzenie pieniądze na Orkiestrę. Maria mówi, że jak się podejmuję jakiegoś zadania to wykonuję je bardzo sumiennie . Jest to najprawdziwsza prawda. Kol. Grażyna Magiera i Robert Przysiek pomagali przy zbiórce pieniędzy w niedziele jak również kol. Ewie Zmudzińskiej, która jest sympatykiem naszego O/PTTK. Wielkie słowa podziękowania i uznania w imieniu Zarządu O/PTTK składa na ręce kol. Marii Lalik.

Prezes Tomasz Biegun