2020.01.25 WIECZORNICA TURYSTYCZNA.

Wieczornica turystyczna

25.01.2020 r.

Nasz Oddział już od wielu lat organizuje imprezy, które na stałe wpisują się w nasz program. Do takich należą styczniowe wieczornice turystyczne, każdego roku przygotowywane przez inny klub. W tym roku do Grylewa na spotkanie zaprosił nas Klub Turystyki Rowerowej „Pałuki Tour”. W sobotni wieczór w świetlicy wiejskiej w Grylewie spotkało się aż 103 członków i sympatyków Oddziału, oczywiście wszyscy w wspaniałych humorach i gotowi do zabawy. Powitał wszystkich prezes  rowerowego kolega Tadeusz Wiśniewski życząc udanego i wspaniałego wieczoru. Po obiedzie przygotowanym przez panie z cateringu, ruszyliśmy do tańca zagrzewani przez didżeja Marka, który dla każdego znalazł odpowiednią muzykę. Wspólna zabawa trwała aż do drugiej w nocy, kiedy to trzeba było już jechać do domu. Miłym akcentem spotkania był wielki urodzinowy tort i lampka szampana od Klubu Rowerowego „Pałuki Tour”  z okazji jego 10-lecia. Życzymy Klubowi kolejnych udanych lat „kołowania” i wspaniałych imprez!