2019.01.19 WIECZORNICA TURYSTYCZNA w MIEŚCISKU.

Wieczornica Turystyczna w Mieścisku

19 stycznia 2019 r.

Tradycyjnie już co roku w styczniu członkowie i sympatycy naszego Oddziału spotykają się na wieczornicy turystycznej. W tym roku organizatorem imprezy był Klub Turystyki Rowerowej „Siodełko” z Mieściska pod wodzą prezeski Marysi Malczewskiej. Na spotkanie zaprosili nas do restauracji „Herbowa” w Mieścisku. Znalazło się tam miejsce dla prawie stu osób. Po bardzo smacznym obiedzie głos zabrała Marysia i powitała wszystkich przybyłych życząc im udanej i szampańskiej zabawy. Naszej koleżance pięknym bukietem kwiatów podziękował za przygotowanie imprezy prezes Oddziału kolega Tomek. A potem już były tańce i hulanki przy muzyce naszego didżeja Marka, który podobnie, jak w roku ubiegłym, grał tak, że nogi same podrywały się do zabawy i tak aż do trzeciej w nocy.  Dziękujemy Marysi i Klubowi „Siodełko” za wspaniałą zabawę!

Iwona