2017-08-27 III Michałowski Rajd Rowerowy.

Piknik 063_(1600_x_1200)

III Michałowski Rajd Rowerowy

27 sierpnia 2017 r.

W niedzielę 27 sierpnia Klub Turystyki Rowerowej „Siodełko” z Mieściska zaprosił nas do udziału w III Michałowskim Rajdzie Rowerowym.  Z naszego Klubu wybrało się 17 rowerzystów. Na trasę wyruszyliśmy o godz. 11 spod budynku Biblioteki. Pojechaliśmy w kierunku Gołaszewa i dalej do Wybranówka, Mirkowiczek, gdzie skręciliśmy w stronę Wybranowa i Dziekczyna. Tam zrobiliśmy przystanek przy mostku na rzece Wełnie oraz obejrzeliśmy pomnik przyrody o nazwie Rzepicha. Potem już prosta drogą do Janowca Wlkp. Tutaj grupa się podzieliła. Jedni ruszyli już w stronę Brudzynia i dalej przez Mirkowice i Mirkowiczki do Mieściska, a część pojechała jeszcze na lody i na kawę w Janowcu. Obie grupy spotkały się w holu biblioteki, gdzie czekała na nas kawa, herbata, pyszne ciasto i gorąca zupa. Oczywiście odbyło się losowanie nagród – ku zadowoleniu uczestników. Impreza była super, poznaliśmy nowe ciekawe miejsca ze wspaniałym komentarzem Izy. Pogoda dopisała mimo silnego wiatru, trochę utrudniającego jazdę. Ważne jednak, że nie padało, a humory wszystkim dopisywały. Dziękujemy dziewczyny za wspaniały rajd!

KLIKNIJ GALERIA ZDJĄĆ: